Zapytaj
o rozwiązania AXIS

Kompaktowe rozwiązanie do strumieniowania

Strumieniowanie nigdy nie było tak proste. Ofertę zbudowaliśmy w oparciu o produkty firmy Axis Communication oraz inteligentną aplikacją CamStreamer. Połączenie to zapewni świetną jakość obrazu Full HD nawet przy niesprzyjających warunkach oświetlenia oraz strumieniowanie obrazu i głosu wprost do YouTube’a, Facebooka i wielu innych platform streamingowych bez konieczności używania komputera. Rozwiązanie kierowane do osób i instytucji chcących streamować live (wideoblogi, rożnego rodzaju eventy) na popularnych platformach typu YouTube, czy Twitch.
uniq
Kompaktowa i wszechstronna konstrukcja
uniq
Technologia Lightfinder i Forensic WDR
uniq
Zipstream z obsługą H.264 i H.265
uniq
Łatwa
konfiguracja

Kompaktowe rozwiązanie do strumieniowania

Doskonała jakość wideo przy słabym oświetleniu
Za pomocą jednego urządzenia – kamery (routera) przekazujesz obraz na dowolną platformę (youtube, facebook lub inną sieć lub www)
Dodatkowe informacje można dodać do streamu za pomocą nakładki camstreamer.
Wskaźnik strumieniowania wideo, który ułatwia sprawdzenie, czy kamera przekazuje obraz.
Zachowanie jakości obrazu przy jednoczesnym obniżeniu zapotrzebowania pamięci masowej.
Dane pozostają bezpieczne nawet w przypadku awarii zasilania.
Przedstawiamy 2 najoptymalniejsze rozwiązania:
Połącz przystępną cenowo kamerę sieciową AXIS M1135 z wbudowanym mikrofonem z inteligentną aplikacją CamStreamer.
Kamera Axis M1135
Zasilanie np. midspan AXIS T8120
Aplikacja Camstreamer
img
Połącz wysokiej jakości kamerę sieciową AXIS P1375 z profesjonalnym mikrofonem cyfrowym AXIS T8355 i inteligentną aplikacją CamStreamer.
Kamera Axis P1375
Mikrofony AXIS T83 Microphone
Zasilanie np. midspan AXIS T8120
Aplikacja Camstreamer
img
Case study
Referencje

Szukaliśmy rozwiązań, które zapewniłyby wysoką jakość strumieniowania wideo dla usług telewizyjnych. Nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru kamer – kamery Axis Communications wyposażone w aplikację CamStreamer były jedynymi, które w pełni odpowiadały naszym potrzebom, a ich integracja z istniejącym systemem przebiegła bezproblemowo dzięki wewnętrznemu działowi R&D firmy TOYA.

Kamery Axis i CamStreamer zapewniają spokój ducha, stabilność i wysoką wydajność. To jest to, czego potrzebujemy, aby móc skupić się na naszym przesłaniu edukacyjnym, a nie na rozwiązywaniu problemów z transmisją strumieniową

Dzięki owocnej współpracy Axis z partnerem NetRex, niezwykłej pracy inżynierów NetRex oraz dobremu połączeniu wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania, udało nam się wprowadzić przekaz telewizyjny, który do tej pory nie był obecny w Czechach – a sukces Slow TV dowodzi, że podobne projekty oparte na wideo IP mają przyszłość.”

Szukaliśmy zaufanego Partnera, który byłby w stanie szybko i łatwo wdrożyć profesjonalne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego i znaleźliśmy go w firmie Axis Communications. Zarówno nam, jak i kibicom, którzy nie mogli przybyć na zawody, bardzo podobała się transmisja na żywo z występów naszych gimnastyczek.

Dokumentacja techniczna

Materiały do pobrania: Kamera sieciowa AXIS M1135
Materiały do pobrania: Kamera sieciowa AXIS P1375

Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 11 in /home/zatorski/domains/aid.ab.pl/public_html/axis-communications/wp-content/themes/basetheme/lib/Utils.php on line 13