V-PRO – AB Innovation Designer
Zapytaj o vPro!
Zdalne zarządzanie komputerami bez zewnętrznego oprogramowania!
Zdalne zarządzanie komputerami bez zewnętrznego oprogramowania!

Co to jest vPro?

Platforma Intel vPro® jest solidną podstawą nowoczesnego zarządzania klasy biznesowej dla szerokiej gamy urządzeń w firmach każdego rozmiaru. Specjaliści IT mogą zdalnie zarządzać komputerami, kioskami, systemami Digital Signange i innymi oraz je naprawiać, nawet wtedy, gdy urządzenia te są odłączone od zasilania lub znajdują się poza pasmem. Zmienia to wydajność działu IT, pomaga obniżyć koszty i zminimalizować czynniki rozpraszające użytkowników, zapytania odnośnie wsparcia technicznego oraz przerwy w pracy. Może pomóc obniżyć koszty usług wsparcia technicznego. Obejmuje funkcje zarządzania zdalnego, by odkrywać, monitorować, naprawiać, przywracać do poprzedniego stanu i pomóc chronić komputery oraz inne urządzenia w sieci. umożliwia zarządzanie urządzeniami zarówno wewnątrz jak i poza firmowym firewallem, nawet gdy znajdują się one poza pasmem.
Platforma Intel vPro® jest przeznaczona dla firm

Jeśli zarządzasz większą ilością urządzeń, żądań i zmian niż kiedykolwiek wcześniej, nie jesteś sam. Nieustanne zagrożenia bezpieczeństwa, nie wspominając o całodobowej konserwacji komputerów i operacjach, dają specjalistom IT wiele powodów do zmartwień.
Platforma Intel vPro® jest przeznaczona dla firm. Ta zintegrowana platforma zapewnia najnowsze technologie komputerowe w jednym zweryfikowanym rozwiązaniu zbudowanym w celu spełnienia potrzeb działu IT oraz pracowników.

Platforma Intel vPro® to coś więcej niż procesor. Stanowi ona złoty standard w zakresie wydajności w klasie biznesowej, funkcji zabezpieczeń, ułatwienia zarządzania i stabilności platformy. Wszystko to w jednym zintegrowanym i poprawnie działającym systemie. Firma Intel ściśle współpracuje z partnerami OEM. Chce w ten sposób dopilnować, że komputery będą spełniały surowe kryteria i wymagania testowe w zakresie procesorów, kart graficznych, zestawów układów scalonych i funkcji sieciowych. Efekt jest taki, że otrzymujesz niesamowitą jakość, niezawodność i kompatybilność, odciążając Twój zespół IT.

Wydajność

Platforma Intel vPro® zapewnia wydajność komputerów klasy biznesowej od razu po wyjęciu z pudełka, by zwiększyć produktywność pracowników, szybciej analizować dane, uprościć łączność oraz skrócić czas serwisowania urządzeń w Twojej firmie. Specjaliści IT i użytkownicy mogą uzyskać pełne korzyści z platformy niezależnie od tego, który standard konstrukcji najlepiej im odpowiada. Platforma Intel vPro® pozwala znacznie zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty, a tym samym zwiększyć wydajność Twojej firmy. Jednyna taka platforma do zadan specjalnych.

bezpieczeństwo

Platforma Intel vPro® zaprojektowana została z uwzględnieniem udoskonalonych funkcji zabezpieczeń opartych na sprzęcie, które pomagają zminimalizować ryzyko związane z zagrożeniami bezpieczeństwa. Zapewnia wzmocnioną ochronę przed atakami poniżej systemu operacyjnego oraz zaawansowane możliwości wykrywania zagrożeń. Pomaga zmniejszyć powierzchnię i chroni przed szkodliwymi atakami na poziomie oprogramowania firmowego. Co daje oszczędność kosztów związaną z większym bezpieczeństwem urządzeń oraz redukcję czasu przeznaczonego na wspieranie bezpieczeństwa.

zarządzanie

Platforma Intel vPro® umożliwia zdalne zarządzanie komputerami, kioskami, systemami Digital Signange i innymi oraz ich naprawę, nawet wtedy, gdy urządzenia te są odłączone od zasilania lub znajdują się poza pasmem. Zmienia to wydajność działu IT, pomaga obniżyć koszty i zminimalizować czynniki rozpraszające użytkowników, zapytania odnośnie wsparcia technicznego oraz przerwy w pracy. Obejmuje ona funkcje zarządzania zdalnego, by odkrywać, monitorować, naprawiać, przywracać do poprzedniego stanu i pomóc chronić komputery oraz inne urządzenia w sieci.

stabilność

Platforma Intel vPro® dostarcza specjalistom IT i użytkownikom końcowym stabilność i niezawodność prawdziwego urządzenia klasy biznesowej — w jednym zintegrowanym i zweryfikowanym rozwiązaniu. Intel zapewnia walidację platformy mającą na celu zerowe zmiany sprzętowe przez cały okres zakupów, przez co najmniej 15 miesięcy lub do czasu ukazania się kolejnej generacji produktów. Mniej zmian sprzętowych oznacza mniej problemów. Dzięki stabilnej i zweryfikowanej platformie łatwiej zmniejszyć liczbę zdarzeń i korzystać z możliwości elastycznego przejścia na nowe technologie.

Zapytaj doradcę czy Twój komputer ma dostęp do platformy vPro

Sprawdź czy komputer jest vPro

Korzyści z posiadania vPro

1
Zdalne zarządzanie komputerami w firmie z dowolnego miejsca już z poziomu BIOSu.
2
Dodatkowe systemy zabezpieczeń w cenie sprzętu, w tym również ochrona BIOSu.
3
Możliwość zarządzania pomimo uszkodzeń sprzętu.
4
Stały i nieograniczony dostęp do komputera, kontrola jego zawarości.
5
Oszczędność czasu i kosztów serwisowania komputerów w firmie.
Kontakt
Jestem osobą prywatną
*pole obowiązkowe

Obszar

Rynki

Zgody